Bijlagen - Strategisch beleid

Overzicht van alle honourstrajecten

Techniek, Energie en Innovatie
 
Honours talentprogramma Academie voor Architectuur, Bouwkunde en Civiele Techniek
Honours talentprogramma Communicatie
Honours talentprogramma ICT
Honours talentprogramma Instituut voor Life Science & Technology
Honours talentprogramma Engineering
Honoursstage, honours afstudeertraject Academie voor Architectuur, Bouwkunde en Civiele Techniek
Honours afstudeertraject Instituut voor Engineering deeltijd

Healthy Ageing, Lifestyle, Sport en Educatie
 
Honours talentprogramma Healthy Ageing
Honours talentprogramma Toegepaste Psychologie
Honoursstage, honoursproject Academie voor Gezondheidsstudies
Honours talentprogramma Instituut voor Sportstudies
Honours talentprogramma Social Work
Honours talentprogramma Pedagogische Academie
Honoursminor Onderzoeksvaardigheden
Honoursminor Speech and Language Pathology
Honoursminor Critical Care
Honoursminor Kind en Jeugd
Honoursminor Buiten kaders denken
Honoursstage, afstudeertraject Toegepaste Psychologie, student-assistentschap Academie voor Sociale Studies
Academische Opleiding Leraar Basisonderwijs
Honoursproject Pedagogische Academie
Honoursstage, afstudeertraject Instituut voor Sportstudies

Economie, Management en Ondernemen
 
Honours talentprogramma Instituut voor Bedrijfskunde
Honours talentprogramma Instituut voor Financieel Economisch Management
Honours talentprogramma Instituut voor Facility Management
Honours talentprogramma Instituut voor Marketing Management
Honours talentprogramma Instituut voor Rechtenstudies
Honoursminor Veranderen van Organisaties
Honoursminor Triple M: Marketing Research & Innovation
Honoursminor Sales Talente en Innovatie Programma
Honoursminor Da Vinci
Honoursminor Ondernemingsplan Op Maat
Honoursstage 3x, honours student-assistentschap Instituut voor Financieel Economisch Management
Honours afstudeertraject, honours student-assistentschap Instituut voor Facility Management
Honoursstage Instituut voor Rechtenstudies
Honours afstudeertraject en Honours Graduation Project International Business Programme, Instituut voor Marketing Management
Honours Talentprogramme International Business School
Honours Graduation Project International Business Programme

Kunst, Cultuur en Media
 
Honours talentprogramma Academie Minerva
Honours opleidingstraject Plus de Deux, Lucia Marthas Institute for Performing Arts
Honours opleidingstraject Prins Claus Conservatorium
Honoursstage Plus Tourne, Lucia Marthas Institute for Performing Arts
Honoursstage Plus Haute, Lucia Marthas Institute for Performing Arts
Honoursstage, honoursproject Academie Minerva
Honoursstage, honours student-assistentschap Lucia Marthas Institute for Performing Arts

Overzicht van door studenten en medewerkers gewonnen prijzen en beurzen

Academie Minerva

Academie Minerva
Naam prijs of beurs Intern / extern Winnaar Bijzonderheden
       
Klaas Dijkstra Academieprijs intern Carolina Burandt (Autonome Beeldende Kunst)  
Academie Minervaprijs voor Vormgeving intern Sanne Boekel (Vormgeving Communicatie Illustratie)  
George Verbergstipendium 2018 Intern Jorge Louis Barragán Castaño (FMI Painting)  
       
Buma Award International extern Daniel Tuparia (Popular Culture)  
'De kunst van het ontwerpen' 2018 extern Jildau Nijboer (Docentenopleiding Beeldende Kunst en Vormgeving)  

Lucia Marthas Institue for Performing Arts

Lucia Marthas Institue for Performing Arts
Naam prijs of beurs Intern / extern Winnaar Bijzonderheden
       
Prins Bernard Cultuurfonds Extern Maggy van den Heuvel T.b.v. Ailey school, New York
Vogelgezang foundation Extern Maggy van den Heuvel T.b.v. Ailey school, New York
Nominatie Musical Awards Extern 12 Alumni van LMIPA Deze Alumni hebben een rol in The Lion King, the Lion King is genomineerd voor de publieksprijs.
Nominatie Musical Awards Extern Eline Vroom Als Choreograaf genomineerd.
Marthas Talent Foundation Intern 7 studenten (anoniem ivm privacy) Zij krijgen financiële steun omdat zij zelf onvoldoende middelen hebben voor de bijkomende studiekosten zoals lesmateriaal en danskleding.
Van den Ende Foundation Extern 7 studenten Zij ontvangen deze bijdrage zodat omdat zij zelf onvoldoende middelen hebben om de studiereis naar New York en bezoek van voorstellingen te betalen.

Personeel Academie voor Gezondheidsstudies

Personeel Academie voor Gezondheidsstudies
Naam prijs of beurs Intern / extern Winnaar Bijzonderheden
       
NWO Promotiebeurs extern Ellen de Wit, docent-onderzoeker  
Innovation Challenge 2015 intern Katja Moesker, docent en Rosanne Davelaar, studente Maatschappelijk Werk en Dienstverlening  
NWO Promotiebeurs intern Roland Reezigt, docent  

Personeel Instituut voor Communicatie, Media & IT

Personeel Instituut voor Communicatie, Media & IT
Naam prijs of beurs Intern / extern Winnaar Bijzonderheden
       
Han Nakken Prijs 2016 extern dr. Kirsten van den Bosch (CMD, docent/onderzoeker lectoraat UCD) Deze prijs wordt iedere twee jaar uitgereikt door het Research Centre on Profound and Multiple Disabilities van de Rijksuniversiteit Groningen voor de beste wetenschappelijke prestatie en de opmerkelijkste praktijkprestatie op het gebied van personen met Zeer Ernstige Verstandelijke en Meervoudige Beperkingen (ZEVMB).
Docent van het Jaar 2016 extern Loes Damhof, Hogeschooldocent 21st century skills (Communication & Multimedia Design) De Docent van het Jaar-verkiezing is geïnitieerd door het Interstedelijk Studenten Overleg (ISO). De prijs werd uitgereikt door Jet Bussemaker, minister van Onderwijs, Cultuur en Wetenschappen.

Personeel Instituut voor Sportstudies

Personeel Instituut voor Sportstudies
Naam prijs of beurs Intern / extern Winnaar Bijzonderheden
       
Talentprijs / Excellente beroepsuitoefening Intern Arjan Taaij Arjan combineert zijn docentschap met een trainer-coachfunctie bij Abiant Lycurgus. Dit heren volleybalteam won de Super Cup in 2015, 2016, 2017 en 2018 de Beker in 2016 en werd in 2016, 2017 en 2018 Nederlands kampioen. Hij geeft op een professionele en enthousiaste wijze leiding en wordt landelijk beschouwd als de meest talentvolle coach in de volleybalwereld.

Studenten Academie voor Gezondheidsstudies

Studenten Academie voor Gezondheidsstudies
Naam prijs of beurs Intern / extern Winnaar Bijzonderheden
       
Crux (Academieprijs) intern Gertjan Stiekema  
Crux (Academieprijs) intern Femke Rupert, Puck Herder  
Crux (Academieprijs) intern Joyce Botman  
Crux (Academieprijs) intern Elvira Nijmeijer  
Crux (Academieprijs) intern Laura Smits  
Crux (Academieprijs) intern Martha Veldboom  
Crux (Academieprijs) intern Sarah Hüsers  
Crux (Academieprijs) intern Janny Poelman  
Crux (Academieprijs) Intern Amanda de Vos  
ENPHE-thesis award extern Trynke Groendijk  
Take-off HBO (NWO) extern Groep studenten met Limpressive Compression Garments € 40.000 innovatie
NVM Scriptieprijs extern Kim Meester en Merith van den Brink € 750 voor congresbezoek/deskundigheidsbevordering
Crux (Academieprijs) intern Kim Meester en Merith van den Brink  
ENPHE-thesis award extern Jesse Peters  
KNGF Jaco den Dekker extern Caroline Tan  
Hollandsscholarship extern Celine Vels, Marjolein Leen  

Studenten Academie voor Sociale Studies

Studenten Academie voor Sociale Studies
Naam prijs of beurs Intern / extern Winnaar Bijzonderheden
       
STAND-prijs 12 juli 2018 Extern Felice Beuker en Lieke Onstein voor hun scriptie over onderzoek naar ervaring met en omschrijving van de benaderingswijze die WALHALLAB toepast Jaarlijkse prijs, uitgereikt door Stichting Andragogisch Dienstbetoon (STAND), voor een scriptie die bijdraagt aan de ontwikkeling van het sociaal werk. Uit het juryrapport: 'erg goed geschreven en zeer toegankelijk voor de praktijk.'
Sociaal Werk-prijs Intern Jessica Gort en Petula Klein Nagelvoort voor hun scriptie in het kader van afstuuropdracht: 'kleine delicten, grote zorgen' De prijs bestaat uit een beeldje, € 250 euro en het aanbod om de scriptie publicatiewaardig te maken. Het onderzoek biedt concrete aangrijpingspunten om burgers die een delict hebben begaan en waarbij psychische problemen spelen, te helpen.
Groninger Studenten Cabaret Festival - juryprijs, persoonlijkheidsprijs èn publieksprijs Extern Henk Overdijk Uit het juryrapport: 'H.H.H. Overdijk overziet de dingen, maakt in alle rust zijn keuzes, bezit een verraderlijke podiumroutine en plaatst geestige invallen exact op momenten dat je het niet verwacht.'

Studenten Academie voor Verpleegkunde

Studenten Academie voor Verpleegkunde
Naam prijs of beurs Interne / externe prijs Winnaar Bijzonderheden
       
Vroukje Admiraalprijs intern Ilse Koops  
Joke Mintjes Award extern Rudolf Tolsma  
Els Borst Award Extern Gineke Munting  
Posterprijs Topics Multidisciplinaire Intensive Care Congres Utrecht Extern Melantie Theunis en Maike Huizenga  
Wereldkampioen Kickboksen en sportvrouw van het jaar 2018 Extern Sarel de Jong  

Studenten Instituut voor Bedrijfskunde

Studenten Instituut voor Bedrijfskunde
Naam prijs of beurs Intern / extern Winnaar Bijzonderheden
       
BK-scriptieprijs Intern Manon Kuijers ‘Manon werkt zeer gestructureerd en zorgvuldig. Haar werk en resultaten worden zeer gewaardeerd door collega’s. Manon is in een jaar tijd een belangrijk onderdeel geworden van de afdeling’, aldus Michel Hilgersom, director Procurement Inflight Services KLM.

Studenten Instituut voor Engineering

Studenten Instituut voor Engineering
Naam prijs of beurs Intern / extern Winnaar Bijzonderheden
       
Anner Award 2018 (1e prijs) Extern Technisch Bedrijfskunde student Fimme Marra wint Anner Award 2018  
Ir. Hip de Vries Prijs Extern Technisch Bedrijfskunde student Hidde Lampe wint Ir. Hip de Vries Prijs  
High Tech Career Competition (1e prijs) Extern Sensor Technology student Rinalds Kugis wint stage bij het Robotics Engineering program van het Worcester Polytechnic Institute (WPI) in Amerika  

Studenten Instituut voor Life Science & Technology

Studenten Instituut voor Life Science & Technology
Naam prijs of beurs Intern / extern Winnaar Bijzonderheden
       
Cum Laude Intern Mark Kremers, Chemie  
Cum Laude Intern Eline de Lange, BML-R  
Cum Laude Intern Sophie van Oort, BML-R  
Cum Laude Intern Mariska van der Veen, BML-R  
Cum Laude Intern Lieske Wekema, BML-R  
Cum Laude Intern Jarno de Witte, Chemie  

Studenten Instituut voor Rechtenstudies

Studenten Instituut voor Rechtenstudies
Naam prijs of beurs Intern / extern Winnaar(s) Bijzonderheden
       
HBO-Rechten Award Intern Eline Moes: De Participatiewet en tijdelijke dienstverbanden bij het MKB  
SJD Award Intern Daniëlle Cornelius: De verwerking van persoonsgegevens in de praktijk Bout Advocaten  

Studenten International Business School

Studenten International Business School
Naam prijs of beurs Intern / extern Winnaar Bijzonderheden
       
Van Lunenburg Award intern Joscha Kirschke  
Best thesis Award Intern Tim Hamann  
Cum Laude Intern Larissa Kroon  
Cum Laude Intern Katja Jürgenschellert  
Cum Laude Intern Maria Windler  
Cum Laude Intern Laura Weers  
Cum Laude Intern Rica Strotmann  
Cum Laude Intern Galina Neumann  

Studenten Prins Claus Conservatorium

Studenten Prins Claus Conservatorium
Naam prijs of beurs Intern / extern Winnaar Bijzonderheden
       
Grachtenfestival Conservatorium Concours 2018 extern Matthijs Leffers, Tuba winnaar
Prinses Christina Concours Noord-Nederland extern Loes Mevissen, Viool 3e prijs cat. 2 (15 t/m 19 jaar)
Prinses Christina Concours Noord-Nederland extern Beatriz Pinto, Saxofoon 2e prijs cat.3 (12 t/m 19 jaar)
Prinses Christina Concours Noord-Nederland extern Michelle Brunt, Viool Aanmoedigingsprijs (18 jaar, Driezum)
Prinses Christina Concours Noord-Nederland extern Sophia Faltas, Zang Aanmoedigingsprijs (16 jaar, Groningen)
Prinses Christina Concours Noord-Nederland extern Arjan Linker, Tenor Trombone Aanmoedigingsprijs ( 17 jaar, Nieuw-Amsterdam)
Prinses Christina Concours Noord-Nederland extern Vera Backer, Viool Eervolle vermelding (13 jaar, Emmen)
Prinses Christina Concours Noord-Nederland extern Dineke Krol, Trompet Eervolle vermelding (18 jaar, Ureterp)
Steinway pianoconcours extern Andrei Makarov, Piano 1e Prijs Categorie C
Britten Vioolconcours extern Anna Maring, Viool eerste prijs categorie 13 t/m 15 jaar
Nominatie mooiste gebouw van Groningen extern   tweede prijs
VNO-NCW Award extern Cem Erdogan, Jazz gitaar  
Andrea Elkenbracht Beurs intern Pieter Mark Kamminga, Slagwerk KM  
Andrea Elkenbracht Beurs intern Matthijs Leffers, Tuba KM