Bijlagen - Strategisch beleid

Overzicht van alle honourstrajecten

Techniek, Energie en Innovatie
 
Honours talentprogramma Academie voor Architectuur, Bouwkunde en Civiele Techniek
Honours talentprogramma Communicatie
Honours talentprogramma ICT
Honours talentprogramma Instituut voor Life Science & Technology
Honours talentprogramma Engineering
Honoursminor Architectuur
Honoursminor Graduation Project International Business Programme
Honoursstage, honours afstudeertraject Academie voor Architectuur, Bouwkunde en Civiele Techniek
Honoursminor Airline Pilot & Management
Honours afstudeertraject Instituut voor Engineering deeltijd

Healthy Ageing, Lifestyle, Sport en Educatie
 
Honours talentprogramma Healthy Ageing
Honours talentprogramma Toegepaste Psychologie
Honoursstage, honoursproject Academie voor Gezondheidsstudies
Honours talentprogramma Instituut voor Sportstudies
Honours talentprogramma Social Work
Honours talentprogramma Pedagogische Academie
Honoursminor Onderzoeksvaardigheden
Honoursminor Chronisch Zieken
Honoursminor Wijkgericht werken
Honoursminor Speech and Language Pathology
Honoursminor Talentontwikkeling
Honoursminor Critical Care
Honoursminor Kind en Jeugd
Honoursminor Toekomst in Gezondheid
Honoursstage, afstudeertraject Toegepaste Psychologie, student-assistentschap Academie voor Sociale Studies
Academische Opleiding Leraar Basisonderwijs
Honoursproject Pedagogische Academie
Honoursstage, afstudeertraject Instituut voor Sportstudies

Economie, Management en Ondernemen  
   
Honours talentprogramma Instituut voor Bedrijfskunde  
Honours talentprogramma Instituut voor Financieel Economisch Management  
Honours talentprogramma Instituut voor Facility Management  
Honours talentprogramma Instituut voor Rechtenstudies  
Honoursminor Management van Organisatieverandering  
Honoursminor Triple M: Marketing Research & Innovation  
Honoursminor Da Vinci  
Honoursminor Ondernemingsplan Op Maat  
Honoursstage, honours student-assistentschap Instituut voor Financieel Economisch Management  
Honours afstudeertraject, honours student-assistentschap Instituut voor Facility Management  
Honoursstage Instituut voor Rechtenstudies  
Honours afstudeertraject en Honours Graduation Project International Business Programme, Instituut voor Marketing Management  
Honoursminor CLEAR: Community for Law and Energy Applied Research  
Honours Talentprogramme  
Honours Talentprogramme Chinese and European Business  
Honours Graduation Project International Business Programme,  

Kunst, Cultuur en Media  
   
Honours talentprogramma Academie Minerva  
Honours opleidingstraject Plus de Deux, Lucia Marthas Institute for Performing Arts  
Honours opleidingstraject Prins Claus Conservatorium  
Honoursstage Plus Tourne, Lucia Marthas Institute for Performing Arts  
Honoursstage Plus Haute, Lucia Marthas Institute for Performing Arts  
Honoursstage, honoursproject Academie Minerva  
Honours student-assistentschap Prins Claus Conservatorium  
Honoursstage, honours student-assistentschap Lucia Marthas Institute for Performing Arts  

Overzicht van door studenten en medewerkers gewonnen prijzen en beurzen

Acadamie voor Architectuur, Bouwkunde & Civiele Techniek

Acadamie voor Architectuur, Bouwkunde & Civiele Techniek
Naam prijs of beurs Intern / extern Winnaar Bijzonderheden
       
Hanze innovatieprijs 2017 intern Rozemarijn Veenstra en Hidde van Wezel  

Studenten Academie voor Gezondheidsstudies

Studenten Academie voor Gezondheidsstudies
Naam prijs of beurs Intern / extern Winnaar Bijzonderheden
       
Crux (Academieprijs) intern Gertjan Stiekema  
Crux (Academieprijs) intern Femke Rupert, Puck Herder  
Crux (Academieprijs) intern Joyce Botman  
Crux (Academieprijs) intern Elvira Nijmeijer  
Crux (Academieprijs) intern Laura Smits  
Crux (Academieprijs) intern Martha Veldboom  
Crux (Academieprijs) intern Sarah Hüsers  
Crux (Academieprijs) intern Janny Poelman  
Crux (Academieprijs) Intern Amanda de Vos  
ENPHE-thesis award extern Trynke Groendijk  
Take-off HBO (NWO) extern Groep studenten met Limpressive Compression Garments € 40.000 innovatie

Personeel Academie voor Gezondheidsstudies

Personeel Academie voor Gezondheidsstudies
Naam prijs of beurs Intern / extern Winnaar Bijzonderheden
       
NWO Promotiebeurs extern Ellen de Wit, docent-onderzoeker  
Innovation Challenge 2015 intern Katja Moesker, docent en Rosanne Davelaar, studente Maatschappelijk Werk en Dienstverlening  

Academie Minerva

Academie Minerva
Naam prijs of beurs Intern / extern Winnaar Bijzonderheden
       
Klaas Dijkstra Academieprijs intern Mylan Hoezen (Autonome Beeldende Kunst)  
Academie Minervaprijs voor Vormgeving intern Pim Kraan (Scenografie)  
George Verbergstipendium 2017 Intern Wouter van der Laan (FMI Painting)  
Reitsma Van den Burg Stipendium 2017 Intern Eva Elaine (Autonome Beeldende Kunst)  

Studenten Academie voor Sociale Studies

Studenten Academie voor Sociale Studies
Naam prijs of beurs Intern / extern Winnaar Bijzonderheden
       
STAND-prijs 12 juli 2017 Extern Mieke Dijkhuis en Lieke Paternotte voor hun scriptie Drijfveren om van elkaar te leren. Jaarlijkse prijs, uitgereikt door Stichting Andragogisch Dienstbetoon (STAND), voor een scriptie die bijdraagt aan de ontwikkeling van het sociaal werk. Het bestuur was vooral gecharmeerd van de grondige wijze waarop de studenten het onderzoek hebben uitgevoerd.
Sociaal Werk-prijs (1e prijs) Intern Imke Koetsier en Esther ter Veld voor hun scriptie over de tippelzone aan de Bornholmstraat. De prijs bestaat uit een beeldje, € 250 euro en het aanbod om de scriptie publicatiewaardig te maken. De prijzencommissie roemt de maatschappelijk relevantie en betrokkenheid van de scriptie voor de regio Groningen.
Sociaal Werk-prijs (2e prijs) Intern Sanne Cornelissen en Karen van Boggelen voor hun onderzoek naar het ‘niet-pluis-gevoel’ in de jeugdhulpverlening. De prijs bestaat uit een tegel met inscriptie en 150 euro. De prijzencommissie vindt het onderzoek belangwekkend voor de hele sociale sector die met jeugd en jongeren werkt en voor alle professionals die niet-pluis-gevoelens hebben.
NK Judo Almere: goud dames senioren -63 kg. Extern Iris Iwema, studente Toegepaste Psychologie  
NK Judo Almere: brons dames senioren -78 kg. Extern Eva Barkman, studente Social Work  

Studenten Academie voor Verpleegkunde

Studenten Academie voor Verpleegkunde
Naam prijs of beurs Interne / externe prijs Winnaar Bijzonderheden
       
Vroukje Admiraalprijs intern Ilse Koops  
Joke Mintjes Award extern Rudolf Tolsma  
Els Borst Award Extern Gineke Munting  

Personeel Academie voor Verpleegkunde

Personeel Academie voor Verpleegkunde
Naam prijs of beurs Interne / externe prijs Winnaar Bijzonderheden
       
HanzeVeer Intern Jan Schuurmans  

Studenten International Business School

Studenten International Business School
Naam prijs of beurs Intern / extern Winnaar Bijzonderheden
       
Van Lunenburg Award intern Boyan Algra  
Best thesis Award Intern Olivia Hunfeld  
Cum Laude Intern Olivia Hunfeld  
Cum Laude Intern Elisa Schulte ter Hardt  
Cum Laude Intern Charlotte Schulze-Aissen  
Cum Laude Intern Jan Schwerdtfeger  

Studenten Instituut voor Bedrijfskunde

Studenten Instituut voor Bedrijfskunde
Naam prijs of beurs Intern / extern Winnaar Bijzonderheden
       
BMER Scriptieprijs Intern Casper van den Berg Onderzoek naar de oorzaak van de wachttijden voor reumatische zorg in Medisch Centrum Leeuwarden.
Walk of Fame   Anne Bolster  

Personeel Instituut voor Communicatie, Media & IT

Personeel Instituut voor Communicatie, Media & IT
Naam prijs of beurs Intern / extern Winnaar Bijzonderheden
       
Han Nakken Prijs 2016 extern dr. Kirsten van den Bosch (CMD, docent/onderzoeker lectoraat UCD) Deze prijs wordt iedere twee jaar uitgereikt door het Research Centre on Profound and Multiple Disabilities van de Rijksuniversiteit Groningen voor de beste wetenschappelijke prestatie en de opmerkelijkste praktijkprestatie op het gebied van personen met Zeer Ernstige Verstandelijke en Meervoudige Beperkingen (ZEVMB).
Docent van het Jaar 2016 Extern Loes Damhof, Hogeschooldocent 21st century skills (Communication & Multimedia Design) De Docent van het Jaar-verkiezing is geïnitieerd door het Interstedelijk Studenten Overleg (ISO). De prijs werd uitgereikt door Jet Bussemaker, minister van Onderwijs, Cultuur en Wetenschappen.

Studenten Instituut voor Engineering

Studenten Instituut voor Engineering
Naam prijs of beurs Intern / extern Winnaar Bijzonderheden
       
Company Launch van Jong Ondernemen (1e, 2e, 3e prijs) Extern Drie student companies (Vastamet, Bakslang en DEXX Innovations) van het Instituut voor Engineering  
Uitvinderswedstrijd van het Innovatiecluster Drachten: kunstzinnige robot  Extern Studenten Engineering  
Student Company Award 2017 Extern Student company Brouwbox  
Junior Achievement Alumni International Potential Award (Riga) Extern Student company EcoRing  

Studenten Instituut voor Life Science & Technology

Studenten Instituut voor Life Science & Technology
Naam prijs of beurs Intern / extern Winnaar Bijzonderheden
       
Cum Laude Intern Olivier Berend Bakker ( Bio-informatica)  
Cum Laude Intern Thamar Jessurun Lobo (BML-R)  
Cum Laude Intern Laura Marina van Marrewijk ( BML-R)  
Cum Laude Intern Lonneke Scheffer (Bio-informatica)  
Cum Laude Intern Anne van Wijngaarden (BML-R)  

Studenten Instituut voor Rechtenstudies

Studenten Instituut voor Rechtenstudies
Naam prijs of beurs Intern / extern Winnaar(s) Bijzonderheden
       
HBO-Rechten Award Intern Ricardo Hummel  
SJD Award Intern Inez de Boer  

Studenten Pedagogische Academie

Studenten Pedagogische Academie
Naam prijs of beurs Intern / extern Winnaar Bijzonderheden
       
Berend Brugsmaprijs intern Vera van der Molen Prijs voor het beste afstudeeronderzoek binnen de PA, gelet op actualiteit, vernieuwing en toepasbaarheid.

Personeel Pedagogische Academie

Personeel Pedagogische Academie
Naam prijs of beurs Intern / extern Winnaar Bijzonderheden
       
Koli Calling International Conference on Computing Education Research; Best Poster Award Extern Josina Koning nov‑17

Studenten Prins Claus Conservatorium

Studenten Prins Claus Conservatorium
Naam prijs of beurs Intern / extern Winnaar Bijzonderheden
       
Prinses Christina Concours Noord-Nederland Extern Eline de Vries, Viool JTK 2e prijs cat. 2, Concertprijs, NNO-prijs, PdG-prijs, Wisseltrofee, deelname aan de halve finale 8 april 2017.
Prinses Christina Concours Noord-Nederland Extern Jooske van Andel, klarinet jr.3 2e prijs cat. 3, Concertprijs, concertprijs Groningse muziekvereniging.
Prinses Christina Concours Noord-Nederland Extern Eline de Vries, Viool JTK en Ensemble aanmoedigingsprijs cat. 3.
    Camille Buitenhuis, Viool JTK  
Prinses Christina Concours Noord-Nederland Extern Yvonne Galama, Trompet jr. 1 Eervolle vermelding cat. 3.
Prinses Christina Concours Noord-Nederland Extern Azra Rustempasic, Viool JTK Eervolle vermelding cat. 3.
Grachtenfestival Conservatorium Concours 2017 Extern Kristina Varlid, Gitaar KM jr. 4 Winnaar.
Ambitus Orgelconcours Extern Jos Maters, Orgel jr. 2 Derde plaats en finale Haarlem juni 2017.
Concours de la Chanson Alliance Francaise Extern Hiske Oosterwijk, Zang MA jr. 2 Winnaar.
Concours Giovanni Musicisti Treviso Extern Ibolya Vorosvary, Altviool Mmus uitw. Derde prijs.
VNO NCW-Noord award Extern Matthijs Leffers, Tuba jr. 4 Award.
Swingin' Groningen Future Talent Contest Extern Vladislav Danilin, Jazz piano jr. 2 Winnaar.
Ambitus Orgelconcours Extern Jos Maters, Orgel jr. 2 Tweede prijs.
Orgelconcours Stichting Groningen Orgelland Extern Jaap de Kok, Orgel Derde prijs.
Grachtenfestival Conservatorium Concours 2018 Extern Matthijs Leffers, Tuba Winnaar.

School of Performing Arts, Lucia Marthas Institute for Performing Arts

School of Performing Arts, Lucia Marthas Institute for Performing Arts
Naam prijs of beurs Intern / extern Winnaar Bijzonderheden
       
Prins Bernhard Cultuurfonds Extern Melissa Boode t.b.v. Studie Ailey School, NY
Musical Award nominatie Extern OYF – ensemble: Won de Special Award voor beste ensemble.
    Jamie Dors  
    Gina v.d Ploeg (stagiair)  
    Maggy v.d Heuvel (stagiair)  
    Denzel Giskus (stagiair)  
    Shanna Slaap  
    Samantha Klots  
    Keoma Aidhen  
    Talita Agwarmasse  
    Rick Mac Donald  

Personeel Instituut voor Sportstudies

Personeel Instituut voor Sportstudies
Naam prijs of beurs Intern / extern Winnaar Bijzonderheden
       
Talentprijs / Excellente beroepsuitoefening Intern Arjan Taaij Arjan combineert zijn docentschap met een trainer-coachfunctie bij Lycurgus. Dit herenvolleybalteam won in 2016 de supercup en werd in 2017 Nederlands kampioen. Hij geeft op een professionele en enthousiaste wijze leiding en wordt landelijk beschouwd als de meest talentvolle coach in de volleybalwereld.